Ekibimiz

Ali DAYIOĞLU

Eskişehir İktisadi ve İdari Bilimler Akademisi İşletme bölümünden 1971 yılında mezun olmuştur. Hazine ve Maliye Bakanlığı’nda 1971-1984 yılları arasında Gelirler Kontrolörü, 1985-1990 yılları arasında ise Gelirler Başkontrolörü olarak görev almıştır. Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndaki görevi sonrası özel sektörde Yeminli Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi olarak mesleki faaliyetine devam etmektedir. Birçok seminer ve panele konuşmacı olarak katılmış, çeşitli dergilerde makale ve yazıları yayımlanmıştır. Aktüel Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’de kurucu ortak ve yönetim kurulu üyesidir.

[email protected]

Sinan YALÇIN

İlk ve orta öğrenimini Taşköprü/Kastamonu’da tamamlamış, Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden 1998 yılında mezun olmuştur. 2001 Yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, 2014 Yılında Yeminli Mali Müşavir ruhsatı almıştır. Mesleki faaliyeti sırasında başta gıda, denizcilik, otomotiv, tekstil, lojistik, eğitim, turizm, uluslararası taşımacılık olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren ve alanında lider şirketlerde ekibi ile birlikte vergi denetimleri gerçekleştirmiş, özel tüketim vergisi ve katma değer vergisi iade süreçlerini sevk ve idare etmiştir. Aktüel Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’de kurucu ortak ve yönetim kurulu üyesidir.

[email protected]

Uğur Çokça

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden 1995 yılında mezun olmuş, 2001 Yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsatı almıştır. Aktüel Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’de başdenetçi unvanı ile mesleki faaliyetlerine devam etmektedir.

[email protected]

Ayhan Alkan

Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur. Marmara Üniversitesinde Denetim ve Muhasebe Finansman alanında yüksek lisans yapmıştır. Aktüel Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’de kıdemli denetçi unvanı ile mesleki faaliyetlerine devam etmektedir.

[email protected]

Özgür Çınar

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur. Aktüel Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’de kıdemli denetçi unvanı ile mesleki faaliyetlerine devam etmektedir.

[email protected]

Ahmet ERARSLAN

İzmir 9 Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri bölümü mezunudur. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Adalet bölümünü bitirmiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Muhasebe ve Denetim üzerine yüksek lisans yapmıştır. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerde denetçi olarak vergi denetimleri gerçekleştirmiştir. Aktüel Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’de kıdemli denetçi olarak mesleki faaliyetine devam etmektedir.

[email protected]

Adem KARAPINAR

Sakarya Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nden 2014 yılında mezun olmuştur. İstanbul Aydın Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü‘nde Muhasebe ve Denetim alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerde denetçi olarak vergi denetimleri gerçekleştirmiştir. Aktüel Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’de kıdemli denetçi olarak mesleki faaliyetine devam etmektedir.

[email protected]

Esra PALABIYIK

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nden 2014 yılında mezun olmuştur. 2019 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsatı almıştır. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerde 2016-2018 yılları arasında vergi denetimi, 2019-2020 yılları arasında ise bağımsız denetim çalışmaları gerçekleştirmiştir. Aktüel Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’ de kıdemli denetçi olarak mesleki faaliyetine devam etmektedir.

[email protected]

Furkan ASLAN


Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İktisat bölümünden 2019 yılında mezun olmuştur. Aktüel Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’ de stajyer denetçi olarak mesleki faaliyetine devam etmektedir.

[email protected]