Ekibimiz

Ali DAYIOĞLU

Eskişehir İktisadi ve İdari Bilimler Akademisi İşletme bölümünden 1971 yılında mezun olmuştur. Hazine ve Maliye Bakanlığı’nda 1971-1984 yılları arasında Gelirler Kontrolörü, 1985-1990 yılları arasında ise Gelirler Başkontrolörü olarak görev almıştır. Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndaki görevi sonrası özel sektörde Yeminli Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi olarak mesleki faaliyetine devam etmektedir. Birçok seminer ve panele konuşmacı olarak katılmış, çeşitli dergilerde makale ve yazıları yayımlanmıştır. Aktüel Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’de kurucu ortak ve yönetim kurulu üyesidir.

Sinan YALÇIN

İlk ve orta öğrenimini Taşköprü/Kastamonu’da tamamlamış, Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden 1998 yılında mezun olmuştur. 2001 Yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, 2014 Yılında Yeminli Mali Müşavir ruhsatı almıştır. Mesleki faaliyeti sırasında başta gıda, denizcilik, otomotiv, tekstil, lojistik, eğitim, turizm, uluslararası taşımacılık olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren ve alanında lider şirketlerde ekibi ile birlikte vergi denetimleri gerçekleştirmiş, özel tüketim vergisi ve katma değer vergisi iade süreçlerini sevk ve idare etmiştir. Aktüel Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’de kurucu ortak ve yönetim kurulu üyesidir.

Uğur Çokça

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden 1995 yılında mezun olmuş, 2001 Yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsatı almıştır. Aktüel Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’de başdenetçi unvanı ile mesleki faaliyetlerine devam etmektedir.

Ayhan Alkan

Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur. Marmara Üniversitesinde Denetim ve Muhasebe Finansman alanında yüksek lisans yapmıştır. Aktüel Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’de kıdemli denetçi unvanı ile mesleki faaliyetlerine devam etmektedir.

Özgür Çınar

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur. Aktüel Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’de kıdemli denetçi unvanı ile mesleki faaliyetlerine devam etmektedir.